Młodziczki Młodsze MUKS II znów zwyciężają

4 grudnia 2016

Kolejne zwycięstwo zanotowały w sobotę 03.12.2016 Młodziczki Młodsze MUKS II. Tym razem podopieczne Trenerki Aleksandry Semmler podejmowały u siebie zawodniczki z KK Basket Piła. Mecz w pierwszej połowie przebiegał chaotycznie, dziewczyny punktowały, ale również popełniały proste błędy. Jak sie później okazało piętnastopunktowa przewaga po pierwszej części meczu świadczyła jednak tylko i wyłącznie o naszej gościnności 😉
W drugiej połowie Muksiary narzuciły swój styl gry, w wyniku czego kończy się ona deklasacją (wynik 4 kwarty 27:6).
Na pochwałę zasługują wszystkie dziewczyny, ponieważ każda z nich miała swój punktowy wkład w wynik. Taka sytuacja w zespole bardzo cieszy Panią Trener ponieważ każda z zawodniczek stanowi jakieś “zagrożenie”, a tym samym w zespole nie ma liderek ani gwiazd, tak jak to bywa w innych drużynach.

MUKS Poznań – KK BASKET Piła 70:29
Siejakowska 12, Krzemieniecka 10, Przybylska 10, Lewandowska 8, Owczarzak 8, Rogalska 8, Sitek 8, Tomala 8, Frąckowiak 2, Kasztelan 2, Kuffel 2, Śliwa

Miasto Poznań QuayBudowa obiektów przemysłowychAgencja SimArtLOMSUsługi transportowe PoznańUrząd MarszałkowskiBar Marco PoznańProton - Stroje sportowebbraunWSSSpołem PoznańLoboDrukarki PoznańPomarańczarnia Cafe