“Odmłodzone” Młodziczki Starsze

6 grudnia 2016

W niedzielę 04.12.2016 w hali w Swarzędzu przy ulicy Św. Marcin 1 odbył się mecz w ramach Ligi Młodziczki Starszej. Ze względu na udział drużyny Trenera Tomka Semmlera w turnieju, w meczu ligowym zastąpiły je młodsze koleżanki z rocznika 2004 – Młodziczki Młodziczki MUKS I Trenerki Katarzyny Czuk.
Dziewczyny nie chciały zawieść swoich starszych koleżanek i do meczu przystąpiły bardzo zmotywowane, walcząc od początku o każdą piłkę.
Pierwsza połowa to niestety duża liczba błędów i niecelnych rzutów, pomimo tego dzięki swojej waleczności wygrywamy tą część spotkania 22:12. Druga połowa to już lepsza, bardziej poukładana gra naszych koszykarek, które z każdą kolejną minutą powiększały swoją przewagę nad rywalkami. Ostatecznie wygrywamy 51:27. Gratulacje!
Mecz był dobrą lekcją dla Młodziczek Młodszych. Gra ze starszymi koleżankami pokazała nad jakimi elementami trzeba dalej pracować.

MUKS Poznań : Lider II Swarzędz 51:27 (12:6, 10:6, 12:6, 17:9)
Walczak 11, Szaroleta 8, Malchrowicz 8, Wojciechowska 7, Piasna 4, Juskowiak 3, Burzyńska 3, Korzeniewska 2, Głowacka 2, Gruszczyńska 2, Małecka 1, Ignerska, Nowak

Kilka zdjęc poniżej, obszerna fotorelacja autorstwa Pana Karola Głowackiego dostępna pod linkiem: