Dwa kolejne mecze ligowe Młodziczek Starszych

21 lutego 2017

Dzień po dniu rozgrywały mecze ligowe nasze Młodziczki Starsze.

Wygrana w Kłecku

W minioną niedzielę 19 lutego podopieczne Tomasza Semmlera spotkały się w rewanżowym meczu z drużyną UKS Delfin Kłecko. Mimo tego, że gospodyniami tego spotkania były zawodniczki z Kłecka, to jednak Muksiary rozdawały karty podczas tego pojedynku. Już od samego początku poznanianki wypracowały sobie znaczną przewagę. W pierwszej kwarcie pozwoliły rywalkom na zdobycie ledwie 3 oczek. Nie inaczej wyglądał dalszy przebieg spotkania (3:21, 3:22, 8:13, 2:27). Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:83 dla Muksu.

Zwycięstwo na własnym parkiecie

Niespodzianką nie było również poniedziałkowe (20.02) spotkanie Muskiar z UKS Basket Ostrów Wielkopolski. Tym razem to nasze zawodniczki były gospodyniami i tym razem również one wiodły prym na parkiecie. Ten mecz jednak troszkę różnił się od niedzielnego, bo i rywal był inny. Tu walka nie była wyrównana. Mimo trzech kwart wygranych i jednej zremisowanej zauważyć można było nierówne zaangażowanie Muksiar. Kwarta pierwsza i trzecia to walka w ataku i w obronie, w każdej z tych kwart pozwoliliśmy przeciwniczkom na zdobycie po 4 punkty z gry. W kwarcie drugiej i czwartej słabło to co było wypracowane wcześniej. Mecz zakończył się wynikiem 83:39 dla gospodyń.

Wygrane w obu spotkaniach jak zwykle ogromnie cieszą i jak zwykle pokazują nad czym należy ciężko pracować.

Miasto Poznań LOMSLoboAgencja SimArtQuayWSSBar Marco PoznańBudowa obiektów przemysłowychSpołem PoznańUsługi transportowe PoznańUrząd MarszałkowskibbraunDrukarki PoznańPomarańczarnia CafeProton - Stroje sportowe