Żaczki ulegają ekipie ze Swarzędza

21 października 2017

W minioną sobotę (21.10.2017) nasze najmłodsze zawodniczki pojechały do Zalasewa, aby rozegrać drugi mecz ligowy (pierwszy na wyjeździe) z zespołem Lider Swarzędz.

Początek meczu to chaos na boisku w wykonaniu obu drużyn. Po kilku minutach Muksiary zaczęły lepiej grać, co przełożyło się na wygraną pierwszą połowę 22:19. Jednak po przerwie to przeciwniczki zaczęły nabierać wiatr w żagle i przejmować inicjatywę w meczu. Nasze zawodniczki nie mogły sobie poradzić w obronie, głównie z Oliwią Janicką (która zdobyła w tym meczu 35 pkt).

Ostatecznie przegrywamy, nie spuszczamy jednak głów. Wyciągamy wnioski i ciężko pracujemy nad naszymi słabościami!

Na pochwałę zasługuje Marysia Begier, która pokazała, że potrafi walczyć do samego końca.

Lider Swarzędz – MUKS Poznań 69:56 (5:10, 14:12, 26:15, 24:19)
Dudziak 13, Begier 10, Strzelecka 10, Kozińska 8, Witoszyńska 7, Krugły 2, Michalak 2, Szymańska N. 2, Wasiak 2, Gola, Klemczak, Wieruszewska.

Miasto Poznań Bar Marco PoznańbbraunLoboPomarańczarnia CafeQuayUsługi transportowe PoznańProton - Stroje sportoweWSSLOMSAgencja SimArtSpołem PoznańUrząd MarszałkowskiBudowa obiektów przemysłowychDrukarki Poznań