Żaczki przegrywają po walce!

8 stycznia 2018

W niedzielę 07.01.2018 Żaczki trenerki Katarzyny Czuk rozegrały swój pierwszy mecz w nowym roku, podejmując na własnej hali zespół Lider Swarzędz.

Spotkanie było bardzo wyrównane, pełne emocji i walki w wykonaniu młodych koszykarek z obu drużyn. Po trzeciej kwarcie Muks wyszedł na niewielkie prowadzenie 40:36. Niestety w ostatniej kwarcie poznanianki popełniły zbyt dużo błędów i niepotrzebnych fauli, dzięki czemu zawodniczki z Lidera miały do wykorzystania 10 rzutów osobistych z czego wykorzystały 7, co dało liderkom wygraną.

Mimo porażki był to dobry mecz naszych koszykarek, a zespół jest zadowolony i zmotywowany do dalszej ciężkiej pracy. Widać postępy szczególnie w grze 1×1 oraz coraz lepszą organizację gry w ataku. Zarówno zawodniczki, jak i trenerka, mogły sprawdzić co wychodzi lepiej, a nad czym trzeba dalej pracować. Oby więcej takich spotkań.
Gratulacje!

MUKS Poznań – Lider Swarzędz 49:56 (14:14, 11:10, 15:12, 9:20)
Wasiak 14, Witoszyńska 10, Begier 9, Szymańska 5, Strzelecka 3, Winkel 2, Klemczak 2, Michalak 2, Dudziak 2, Wieruszewska, Gola

Miasto Poznań Proton - Stroje sportoweBudowa obiektów przemysłowychPomarańczarnia CafeWSSUsługi transportowe PoznańbbraunBar Marco PoznańDrukarki PoznańLOMSAgencja SimArtSpołem PoznańQuayUrząd MarszałkowskiLobo