Młodziczki Starsze z Kórnika ulegają UKS Olimp Rawicz

3 grudnia 2018

Dnia 2 grudnia 2018 r. Młodziczki Starsze MUKS Kórnik udały się na mecz rewanżowy do Rawicza.

Spotkanie rozpoczęły bardzo energicznie, zdobywając 8 punktów z rzędu w pierwszych trzech minutach meczu. Przy stanie 0:8 trener UKS Olimp Rawicz skorzystał z przerwy na żądanie i sytuacja odwróciła się diametralnie. Gospodynie w piątej minucie wyrównały (10:10) i od tego momentu stopniowo powiększały swoją przewagę. Pomimo dobrych pomysłów na akcje, Muksiary traciły łatwo piłki i fizycznie zawodziły w obronie. Drugą połowę meczu MUKS Kórnik rozpoczął już z 18-punktową stratą. W trzeciej kwarcie gospodynie nieco zwiększyły prowadzenie. Pełna mobilizacja Kórniczanek w defensywie w ostatniej kwarcie niestety nie pozwoliła na odrobienie punktów i mecz zakończył się zwycięstwem nadal niepokonanej drużyny UKS Olimp Rawicz.

02-12-2018 11:00

UKS Olimp Rawicz - MUKS Kórnik 67:39
(22:10, 19:13, 14:12, 12:4)

Kupczyk Martyna 11, Stańczewska Karolina 10, Jakubczak Dominika 6, Bladocha Weronika 2, Dłużyk Aleksandra 2, Godawa Weronika 2, Kamińska Alicja 2, Płosaj Wiktoria 2, Kapusta Alicja 0, Lasek Melania 0, Lepkowska Marietta 0,

Miasto Poznań Pomarańczarnia CafeUsługi transportowe PoznańDrukarki PoznańWSSProton - Stroje sportoweBudowa obiektów przemysłowychAgencja SimArtLoboBar Marco PoznańQuaySpołem PoznańLOMSUrząd Marszałkowskibbraun