Mecze w Poznaniu rozgrywane są na Hali B POSiR
ul. Chwiałkowskiego 34

 

1.10.2017 godz. 18:00 (niedziela)
MKS Tęcza Leszno – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ 55:54
(15:16, 10:10, 8:16, 22:12)

Szarzyńska 11, Wdowiuk 10, Klatt 9, Ratajczak 8, Olszewska 6, Papiernik 4, Pisera 4, Woźniak 2, Siemienas

 

7.10.2017 godz. 17:00 (sobota)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 81:77
(18:19, 14:16, 19:14, 22:24, dogrywka 8:4)

Szarzyńska 27 (3×3, 7 zbiórek), Klatt 17 (3×3), Papiernik 11, Woźniak 10 (2×3), Pilichowska 5, Wdowiuk 5, Pisera 4, Olszewska 2, Ratajczak.

 

22.10.2017 godz. 18:00 (niedziela)
Olimpia Wodzisław Śląski – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ 60:84
(19:28, 19:17, 12:14, 10:25)

Szarzyńska 13 (3×3), Woźniak 12 (1×3, 6 przechwytów), Klatt 11 (3×3), Siemienas 11 (8 zbiórek), Pisera 10 (1×3), Kowalewska 8 (1×3), Papiernik 8, Olszewska 4 (7 asyst), Ratajczak 3, Pilichowska 2, Wdowiuk 2

 

28.10.2017 godz. 15:00 (sobota)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – ŁKS SMS Łódź 86:77
(25:19, 20:17, 19:20, 22:21)

Szarzyńska 22 (3×3), Klatt 18 (4×3), Ratajczak 13, Pisera 9 (1×3), Papiernik 8, Wdowiuk 7, Woźniak 5 (1×3), Kowalewska 2, Siemienas 2, Olszewska (5 asyst), Pilichowska

 

5.11.2017 godz. 17:00 (niedziela)
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ 42:85
(8:27, 11:18, 11:15, 12:25)

Pisera 16 (5 asyst), Wdowiuk 13 (12 zbiórek), Woźniak 12 (2×3), Kowalewska 10 (9 zbiórek, 4 przechwyty), Pilichowska 10, Olszewska 7, Papiernik 6, Klatt 5 (1×3), Szarzyńska 4, Ratajczak 2

 

11.11.2017 godz. 17:00 (sobota)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – Grot TomiQ Pabianice 85:47
(21:13, 17:15, 25:5, 22:14)

Szarzyńska 12 (1×3), Wdowiuk 11 (2×3, 11 zbiórek), Pisera 10 (1×3), Klatt 9 (3×3), Kowalewska 9 (1×3), Papiernik 9 (1×3, 5 asyst), Woźniak 9 (3×3), Olszewska 7 (6 asyst), Ratajczak 6, Jóźwiak 3 (1×3), Pilichowska, Siemienas

 

19.11.2017 godz. 17:30 (niedziela)
Lider Swarzędz – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ

 

25.11.2017 godz. 17:00 (sobota)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

 

2.12.2017 godz. 15:00 (sobota)
AZS Politechnika Korona Kraków – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ

 

10.12.2017 godz. 17:00 (niedziela)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – AZS AJP II Gorzów Wielkopolski

16.12.2017 godz. 15:00 (sobota)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – MKS Tęcza Leszno

 

??? godz. –:– (?)
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ

 

13.01.2018 godz. 17:00 (niedziela)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – Olimpia Wodzisław Śląski

 

20.01.2018 godz. –:– (sobota)
ŁKS SMS Łódź – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ

 

27.01.2018 godz. 15:00 (sobota)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra

 

3.02.2018 godz. –:– (sobota)
Grot TomiQ Pabianice – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ

 

10.02.2018 godz. 17:00 (sobota)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – Lider Swarzędz

 

17.02.2018 godz. 18:00 (sobota)
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ

 

25.02.2018 godz. 15:00 (niedziela)
Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ – AZS Politechnika Korona Kraków

 

4.03.2018 godz. 18:00 (niedziela)
AZS AJP II Gorzów Wielkopolski – Pomarańczarnia MUKS POZNAŃ


Sponsorzy

Pomarańczarnia - najlepszy kantor internetowy Miasto Poznań Bar Marco PoznańKawa PavinLoboSpołem PoznańRehasport - Ortopedia, diagnostyka, rehabilitacjaUsługi transportowe PoznańProton - Stroje sportoweAgencja SimArt
MUKS Team

Partnerzy medialni

Radio Poznań TVP3 Poznań Nasz Głos Poznański koszykowkakobiet.pl

Obserwuj Nas!


Partnerzy


pzkosz

Kontakt


Klub


ul. Wyspiańskiego 33/21, 60-751 Poznań
tel. 61-8665152, biuro@mukspoznan.pl

Hala

ul. Chwiałkowskiego 34, 61-552 Poznań,
HALA B, GPS: 52.393916, 16.929253

Polityka Prywatności | www

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy 2017