Mecze w Poznaniu rozgrywane są na hali A POSiR
ul. Chwiałkowskiego 34

 

ETAP II (o miejsca 1-6)

 

06.01.2018 godz. 11:00 (sobota)
UKS Lider Swarzędz – MUKS Poznań–:–

 

13.01.2018 godz. –:– (sobota)
MUKS Poznań – ENEA AZS Poznań–:–

 

20.01.2018 godz. –:– (sobota)
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – MUKS Poznań–:–

 

27.01.2018 godz. –:– (sobota)
MUKS Poznań – UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.–:–

 

03.02.2018 godz. –:– (sobota)
ENEA AZS Poznań – MUKS Poznań–:–

 

03.03.2018 godz. –:– (sobota)
MUKS Poznań – UKS Lider Swarzędz–:–

 

 
 

RUNDA ZASADNICZA
Bilans 10-0

30.09.2017 godz. 10:30 (sobota)
MUKS POZNAŃ – Dream Team Nowy Tomyśl 106:51
(38:9, 24:11, 24:19, 20:12)

Walczak 30, Piotrowska 25, Juskowiak 11, Burzyńska 8, Ignerska 8, Korzeniewska 6, Małecka 6, Kijanka 5, Jóźwiak 4, Głowacka 2, Krzymieniecka 2

 

8.10.2017 godz. 16:00 (niedziela)
MUKS POZNAŃ – KS Basket Piła 92:36
(22:8, 24:9, 22:11, 24:8)

Walczak 16, Juskowiak 15, Ignerska 13, Malchrowicz 12, Piotrowska 11, Korzeniewska 7, Jóźwiak 6, Burzyńska 4, Krzymieniecka 3, Głowacka 2, Kijanka 2, Małecka 1

 

10.10.2017 godz. 17:00 (wtorek)
Tęcza Leszno- MUKS POZNAŃ 46:96
(16:25, 8:25, 14:18, 8:28)

Piotrowska 33, Ignerska 12, Juskowiak 10, Burzyńska 8, Malchrowicz 8, Głowacka 6, Kasztelan 5, Jóźwiak 4, Krzymieniecka 4, Kijanka 2, Korzeniewska 2, Małecka 2

 

21.10.2017 godz. 10:30 (sobota)
MUKS POZNAŃ – MKS Opalenica 97:27
(21:11, 27:5, 28:4, 21:7)

Walczak 23, Malchrowicz 16, Juskowiak 12, Piotrowska 11, Głowacka 8, Krzemieniecka 8, Małecka 6, Kijanka 4, Korzeniewska 4, Burzyńska 2, Ignerska 2, Jóźwiak 1

 

4.11.2017 godz. 13:00 (sobota)
Dream Team Nowy Tomyśl – MUKS POZNAŃ 32:99
(4:34, 9:17, 10:28, 9:20)

Burzyńska 21, Walczak 16, Juskowiak 14, Gruszczyńska 10 (1×3), Małecka 8, Przybylska 8, Jóźwiak 6, Korzeniewska 6, Malchrowicz 6, Ignerska 2, Krzymieniecka 2, Głowacka

 

18.11.2017 godz. 13:00 (sobota)
KS Basket Piła – MUKS POZNAŃ 53:58
(13:13, 15:8, 14:15, 11:22)

Walczak 21, Piotrowska 17, Juskowiak 6, Gabryelewicz 4, Gruszczyńska 4, Malchrowicz 4, Ignerska 2, Burzyńska, Głowacka, Kijanka, Krzymieniecka, Małecka

 

25.11.2017 godz. 10:30 (sobota)
MUKS POZNAŃ – Tęcza Leszno 114:27
(34:9, 24:3, 30:8, 26:7)

Walczak 20, Malchrowicz 19, Piotrowska 18, Burzyńska 17(1×3), Gruszczyńska 14, Szaroleta 8, Juskowiak 7, Ignerska 6, Gabryelewicz 3, Głowacka 2, Krzymieniecka, Małecka

 

3.12.2017 godz. 11:00 (niedziela)
MKS Opalenica – MUKS POZNAŃ 21:79

Walczak 25, Juskowiak 14, Malchrowicz 10, Gruszczyńska 5, Korzeniewska 4, Jóźwiak 3, Burzyńska 2, Gabryelewicz 2, Głowacka 2, Małecka 2, Szaroleta 2, Krzymieniecka.

 


Sponsorzy

Pomarańczarnia - najlepszy kantor internetowy Miasto Poznań LoboKawa PavinRehasport - Ortopedia, diagnostyka, rehabilitacjaAgencja SimArtUsługi transportowe PoznańBar Marco PoznańProton - Stroje sportoweSpołem Poznań
MUKS Team

Partnerzy medialni

Radio Poznań TVP3 Poznań Nasz Głos Poznański koszykowkakobiet.pl

Obserwuj Nas!


Partnerzy


pzkosz

Kontakt


Klub


ul. Wyspiańskiego 33/21, 60-751 Poznań
tel. 61-8665152, biuro@mukspoznan.pl

Hala

ul. Chwiałkowskiego 34, 61-552 Poznań,
HALA B, GPS: 52.393916, 16.929253

Polityka Prywatności | www

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy 2018