2LK: Wyprawa do Piły z happy-endem

24 października 2021

Drużyna MUKS II prowadzona przez trenera Mateusza Dwornika w niedzielę 24.10.2021 udała się do Piły na spotkanie z Enea Basket Powiat Pilski.

Mecz bardzo ciężki, a do tego Muksiary grały w okrojonym składzie. Do 3 kwarty trwała bardzo wyrównana i mocna walka obu zespołów. Po 30 minutach gospodynie prowadziły 2 punktami, ale na szczęście w ostatniej części gry poznanianki wrzuciły 5 bieg i ostatecznie wygrały 84:77.

Trener Dwornik powiedział po meczu: “Było to bardzo fizyczne spotkanie, ale cieszymy się z cennej wygranej i nauki, jaką nam przyniosło. I wielkie brawa dla całego zespołu za zaangażowanie.”

Szymańska N. 18, Piotrowska 16, Begier 15, Bladocha 14, Babińska 7, Głowacka 7, Kapitan 4, Jóźwiak 3.

Miasto Poznań Usługi transportowe PoznańQuayLoboProton - Stroje sportoweWSSPomarańczarnia CafeAgencja SimArtLOMSSpołem PoznańbbraunBar Marco PoznańDrukarki PoznańBudowa obiektów przemysłowychUrząd Marszałkowski