Juniorki pokonały One Team Ostrów Wlkp

25 listopada 2016

W środę 23.11.2016 Juniorki MUKS Poznań podejmowały zespół One Team Ostrów Wielkopolski. Nasze dziewczyny rozpoczęły mecz mocnym uderzeniem. Dobra obrona i szybkie kontry sprawiły, że po 3 minutach na tablicy widniał wynik 8:0 dla nas. Wtedy Ostrowianki zaczęły trafiać i pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 19:13. Drugie 10 minut to cały czas przewaga MUKSu. Zgoła odmienne oblicze miała kwarta trzecia w której zawodniczki One Team zaatakowały na tyle skutecznie, że tylko 2 punktów zabrakło, by doprowadziły do remisu. Przy stanie 44:42 rozpoczynamy ostatnią odsłonę spotkania w której deklasujemy nasze rywalki 23:9.
Muksiary zagrały bardzo dobrze, co prawda nad skutecznością trzeba jeszcze popracować, ale mecze wygrywa się obroną i to u nas zafuncjonowało!

MUKS Poznań – ONE TEAM Ostrów Wielkopolski 67:51 (19:13, 17:11, 8:18, 23:9)
Pilichowska 19, Kowalewska 15 (3×3, 6 zb), Perła 11 (1×3), Jóźwiak 7 (7 zb), Masłowska 6, Olejnik 5 (1×3, 6 asyst), Giżyńska 2, Sendys 2, Strzelczyk

Miasto Poznań Usługi transportowe PoznańBudowa obiektów przemysłowychBar Marco PoznańQuayWSSSpołem PoznańDrukarki PoznańPomarańczarnia CafeLOMSUrząd MarszałkowskiAgencja SimArtbbraunProton - Stroje sportoweLobo