W wyjazdowym spotkaniu lepsze gospodynie

16 października 2017

W drugim meczu ligowym Kadetki A MUKS Poznań przegrywają z MKS Tęczą Leszno.

Mecz zespół z Poznania rozpoczął bez przekonania, że można wygrać na trudnym terenie w hali Trapez. Trzy pierwsze kwarty przegrane na co wpływ miała słaba obrona, słaba skuteczność i dużo strat. Można być zadowolonym tylko z IV kwarty, którą Muksiary wygrały 26:9, niestety nie wystarczyło to do wygrania całego spotkania. Jak powiedziała trenerka Iwona Jabłońska – jest to dobra nauczka na przyszłość, żeby grać od pierwszych minut, a nie tylko w ostatnich 10.

MKS TĘCZA Leszno – MUKS Poznań 57:50 (13:8, 18:12, 17:4, 9:26)
Hantys 21, Wójcik 10, Dłubała 6, Laube 6, Owczarzak 4, Makowska 2, Byczyk 1, Kowalska 0, Krajewska 0, Masłowska M. 0, Walkowiak 0

Miasto Poznań Drukarki PoznańUsługi transportowe PoznańBudowa obiektów przemysłowychLOMSSpołem PoznańPomarańczarnia CafeQuayBar Marco PoznańLobobbraunProton - Stroje sportoweWSSUrząd MarszałkowskiAgencja SimArt