Horror zakończony happy-endem w meczu Młodziczek Starszych!

19 listopada 2017

W sobotę (18.11) Młodziczki Starsze, prowadzone przez trenerkę Katarzynę Czuk, udały się na mecz drugiej rundy do Piły, aby rozegrać spotkanie z ENEA BASKET Piła.

Do tej pory nasze Młodziczki nie miały większych problemów z wygrywaniem swoich spotkań. Tak samo było również w pierwszym meczu obu drużyn, w którym to Muksiary wygrały 106:51. Jednak tym razem Muksiary postanowiły zafundować nam mecz pełen emocji.

Od początku poznanianki mają problem ze skutecznością oraz popełniają dużo fauli. Pierwsza kwarta kończy się remisem 13:13. W drugiej kwarcie dalej było widać niemoc naszych koszykarek, które schodzą na przerwę z 7 punktową stratą do gospodyń. W drugiej połowie Muksiary zaczęły się budzić, bronić agresywnie i walczyć o każdą piłkę. Prowadzenie udało się odzyskać dopiero w połowie czwartej kwarty i zostało ono utrzymane do końcowego gwizdka. Mimo słabego meczu naszej drużyny, wygrywamy 58:53.

Dobre spotkanie rozegrały Wiktoria Piotrowska (17 pkt 2×3) oraz Michalina Walczak (21 pkt 1×3).

ENEA BASKET Piła – MUKS Poznań 53:58 (13:13, 15:8, 14:15, 11:22)
Walczak 21, Piotrowska 17, Juskowiak 6, Malchrowicz 4, Gruszczyńska 4, Gabryelewicz 4, Ignerska 2, Krzymieniecka, Kijanka, Małecka, Głowacka, Burzyńska

Miasto Poznań Budowa obiektów przemysłowychSpołem PoznańQuayBar Marco PoznańPomarańczarnia CafeWSSLOMSbbraunLoboProton - Stroje sportoweAgencja SimArtDrukarki PoznańUrząd MarszałkowskiUsługi transportowe Poznań