2LK: Wyprawa do Piły z happy-endem

24 października 2021

Drużyna MUKS II prowadzona przez trenera Mateusza Dwornika w niedzielę 24.10.2021 udała się do Piły na spotkanie z Enea Basket Powiat Pilski.

Mecz bardzo ciężki, a do tego Muksiary grały w okrojonym składzie. Do 3 kwarty trwała bardzo wyrównana i mocna walka obu zespołów. Po 30 minutach gospodynie prowadziły 2 punktami, ale na szczęście w ostatniej części gry poznanianki wrzuciły 5 bieg i ostatecznie wygrały 84:77.

Trener Dwornik powiedział po meczu: “Było to bardzo fizyczne spotkanie, ale cieszymy się z cennej wygranej i nauki, jaką nam przyniosło. I wielkie brawa dla całego zespołu za zaangażowanie.”

Szymańska N. 18, Piotrowska 16, Begier 15, Bladocha 14, Babińska 7, Głowacka 7, Kapitan 4, Jóźwiak 3.

Miasto Poznań WSSBudowa obiektów przemysłowychPomarańczarnia CafebbraunUsługi transportowe PoznańQuaySpołem PoznańDrukarki PoznańLoboAgencja SimArtUrząd MarszałkowskiBar Marco PoznańLOMSProton - Stroje sportowe