Młodziczki Młodsze wygrywają swój 5 mecz z rzędu

3 grudnia 2017

W dniu 2 grudnia 2017 odbył się kolejny mecz rundy zasadniczej w lidze Młodziczek Młodszych. Tym razem Muksiary zmierzyły się na wyjeździe z zespołem Uks Dwójka Rogoźno.

Dziewczyny do meczu podeszły nieco rozluźnione po ostatnim występie i bardzo dobrze wykorzystał to gospodarz, który zaskoczył poznanianki swoja agresywnością i wyszedł na prowadzenie. Przy stanie 6-0 dla dziewczyn z Rogoźna zareagowała trenerka MUKS Poznań Aleksandra Semmler, biorąc czas i błyskawicznie orzeźwiła swoje zawodniczki. Następne minuty należały już do poznanianek, które w szybkim tempie odrobiły straty i z minuty na minutę sukcesywnie powiększały swoją przewagę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:60, a całe spotkanie 31:107.

Pomimo wygranego meczu pojedynek nie należał do meczy “ładnych”. Spotkanie było przerywane faulami i wpadało dużo przypadkowych koszy. Na pewno nie można odmówić zaangażowania i walki do samego końca dziewczynom z Rogoźna, ale w tym meczu górą były zawodniczki z Poznania.

Trenerka Ola Semmler po meczu powiedziała: “Wszystkie dziewczyny wypadły bardzo pozytywnie, ale mnie najbardziej cieszy postawa Kornelii Kasztelan, która pokazała mi, że można na nią stawiać.”

UKS Dwójka Rogoźno – MUKS Poznań 31:107
Kasztelan 17, Sitek 14, Strączkowska 14, Napierała 11, Przybylska 10, Rucińska 10, Owczarzak 9, Godawa 7, Kuffel 6, Frąckowiak 4, Jałocha 3, Ratajczak 2.

Miasto Poznań Drukarki PoznańBar Marco PoznańbbraunQuayUrząd MarszałkowskiBudowa obiektów przemysłowychAgencja SimArtSpołem PoznańProton - Stroje sportowePomarańczarnia CafeLoboLOMSWSSUsługi transportowe Poznań