Młodziczki Starsze nie zwalniają

25 listopada 2017

25 listopada 2017 Młodziczki Starsze podejmowały na swoim parkiecie zespół z Leszna.

Od początku spotkania to poznańskie koszykarki dyktowały warunki, szybko wychodząc na wysokie prowadzenie (34:9 po pierwszej kwarcie). Dzięki dobrej obronie i szybkiemu atakowi przewaga z minuty na minutę rosła, a Muksiary ostatecznie kolejny raz przekroczyły granicę 100 punktów. Setne punkty rzuciła Michalina Walczak, która w nagrodę stawia drużynie pizzę ?

Wszystkim Muksiarom należą się gratulację za dobry mecz. Zagrały zespołowo, egzekwując wszystkie założenia zarówno w ataku jak i w obronie. Po ostatnim słabszym występie w Pile, pokazały, że nie przez przypadek zajmują 1 miejsce w lidze.

Oby tak dalej!!!

MUKS Poznań – Tęcza Leszno 114:27 (34:9, 24:3, 30:8, 26:7)

Walczak 20, Malchrowicz 19, Piotrowska 18, Burzyńska 17(1×3), Gruszczyńska 14, Szaroleta 8, Juskowiak 7, Ignerska 6, Gabryelewicz 3, Głowacka 2, Krzymieniecka, Małecka