Spotkanie z Liderem Swarzędza: Sportowa Rywalizacja i Rewanż na Hali B.

Spotkanie z Liderem Swarzędza: Sportowa Rywalizacja i Rewanż na Hali B.

2 stycznia 2024

Po ostatnim spotkaniu przed własną publicznością, które zakończyło się porażką z bezpośrednim rywalem w tabeli, Contimax MOSiR Bochnia, nasz zespół MUKS Poznań zajął 4. miejsce w ligowej tabeli grupy B na zakończenie roku.

Już w najbliższą środę, 3 stycznia, drużyna prowadzona przez Macieja Brodzińskiego będzie miała okazję się zreflektować przed własną publicznością. Na parkiecie w Hali B przy ulicy Spychalskiego podejmiemy zespół Lidera ze Swarzędza. Pomimo widocznej różnicy miejsc w tabeli (4-7), poznańskie zawodniczki mają zaledwie jeden punkt przewagi. Stawka tego meczu jest zatem wysoka.

Spotkanie z Liderem rozpoczyna rundę rewanżową fazy zasadniczej. Wynik pierwszego pojedynku z tą drużyną był korzystny dla MUKS Poznań – 62:51. Niemniej jednak, środowy przeciwnik zasługuje na szacunek, będąc jedyną drużyną, która w tym sezonie pokonała lidera naszej grupy, AZS Politechnikę Koronę Kraków. Na szczególną uwagę zasługują dobrze znana w Poznaniu środkowa – Magda Ratajczak, zeszłoroczna Muksiara, rzadko popełniająca błędy przy rzutach za 3 punkty – Ola Szuba oraz Magda Wojdalska, zdobywająca średnio 13 punktów na mecz w tym sezonie.

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00 w Hali B POSiR przy ulicy Spychalskiego w Poznaniu. Wstęp oczywiście jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!


Sponsorzy

Miasto Poznań Usługi transportowe PoznańAgencja SimArtLOMSSpołem PoznańBar Marco PoznańWSSbbraunBudowa obiektów przemysłowychProton - Stroje sportoweQuayUrząd MarszałkowskiPomarańczarnia CafeLoboDrukarki Poznań
MUKS Team

Partnerzy medialni

Radio Poznań TVP3 Poznań Nasz Głos Poznański http://sportowy-poznan.pl/

Obserwuj Nas!


Partnerzy


UM

pzkosz WZ

Kontakt


Klub


MUKS Poznań
Os. Tysiąclecia 43
61-255 Poznań
Telefon Dyrektor Biura 576-048-598 biuro@mukspoznan.pl

Hala

ul. Spychalskiego 36, 61-552 Poznań,
HALA B, GPS: 52.393916, 16.929253
NIP: 7781402888 REGON: 634384900

Polityka Prywatności | www

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy 2024