Wygrana Młodziczek Starszych

16 października 2016

W dniu 16.10.2016 Młodziczki Starsze rozpoczęły rozgrywki ligowe goszcząc na swoim boisku zespół Delfin Kłecko. Podopieczne Tomasza Semmlera grę rozpoczęły bardzo nerwowo, bez skupienia i bez zaangażowania. Gra zarówno w obronie jak i ataku pozostawiała wiele do życzenia. Rzuty oddawane na kosz nie były odzwierciedleniem techniki jaką prezentują Młodziczki Starsze, na boisku panował ogólny chaos. Po pierwszej połowie Muksiary powędrowały do szatni z wynikiem 35:16 na swoją korzyść, jednak nie był to rezultat, który cieszył trenera. Druga połowa meczu rozpoczęła się nieco lepiej. Widać było, że zawodniczki trenera Tomasza Semmlera wyciągnęły wnioski z uwag szkoleniowca i starały się poprawić technikę gry, atak, a przede wszystkim obronę. Czwarta kwarta to bez wątpienia najlepsza część dzisiejszego spotkania. W drugiej połowie meczu Muksiary zdobyły 57 punktów pozwalając swoim rywalkom na zdobycie tylko 10 oczek. Mecz zakończył się wynikiem 92:26 dla Muks Poznań i mimo wysokiej wygranej nie było to spotkanie jakie zwykły rozgrywać zawodniczki poznańskiego zespołu.

MUKS Poznań wystąpił w składzie: Czermak Gabriela, Dworek Agata, Jóźwiak Kamila, Karolina Kamińska, Aniela Kijanka Weronika Krajewska, Julia Kujawa, Marta Masłowska, Zuzanna Nowicka, Natalia Szymańska, Zofia Wartecka, Jagoda Wieczorek.

Miasto Poznań Agencja SimArtDrukarki PoznańUsługi transportowe PoznańPomarańczarnia CafeLOMSLoboProton - Stroje sportowebbraunBar Marco PoznańUrząd MarszałkowskiWSSBudowa obiektów przemysłowychQuaySpołem Poznań