Zwycięskie Młodziczki Starsze

12 grudnia 2016

11 grudnia Młodziczki Starsze gościły na swoim parkiecie zawodniczki z Bojanowa. Drużyna Szok Bojanowo nigdy jeszcze nie była przeciwnikiem naszych dziewczyn, tak więc przyjezdne stanowiły dla Muksiar wielką niewiadomą. Rywalki od samego początku rozpoczęły bardzo agresywnie, co skutkowało ich przewagą i wygraną przez nie pierwszą kwartą. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź naszych zawodniczek, bo już w drugiej kwarcie poznanianki objęły 13 punktowe prowadzenie. Po przerwie i wskazówkach trenera Tomasza Semmlera Muksiary zdominowały przeciwniczki pozwalając im na zdobycie tylko trzech punktów, a same powiększyły swój dorobek o 22 oczka. Czwarta kwarta pod względem punktów należała do wyrównanych. Nasze zawodniczki powiększyły swój wynik o ponad 20 punktów, jednak z mniejszą skutecznością broniły własnego kosza i pozwoliły rywalkom na łatwe punkty. Mecz zakończył się wynikiem 81:49 dla Muksu Poznań. Swojego zadowolenia nie krył trener poznanianek, ponieważ każda grająca w dzisiejszym meczu zawodniczka punktowała.

Miasto Poznań WSSSpołem PoznańBudowa obiektów przemysłowychProton - Stroje sportoweAgencja SimArtLOMSbbraunQuayBar Marco PoznańPomarańczarnia CafeLoboUrząd MarszałkowskiUsługi transportowe PoznańDrukarki Poznań