Zwycięstwo po dogrywce

31 października 2016

29 października Młodziczki Starsze rozegrały derbowy pojedynek z Enea AZS. Spotkanie należało do bardzo emocjonujących. Po pierwszej połowie 10 punktową przewagę uzyskały podopieczne Tomasza Semmlera, jednak lokalny przeciwnik odrobił stratę i po czterech kwartach na tablicy widniał wynik remisowy 61:61. Pięciominutowa dogrywka wyłoniła zwycięski zespół.
Enea AZS musiał uznać jednopunktową przewagę Muks Poznań.
Mecz zakończył się wynikiem 69:68 dla Muksiar.
Duża ilość strat i mała skuteczność rzutów wolnych oraz zbiórek to główne przewinienia naszych zawodniczek. Mimo wygranej mecz ten pokazał jak wiele pracy muszą jeszcze włożyć młode koszykarki przede wszystkim w koncentracje, tak aby posiadane umiejętności, można w sposób konsekwentny i przemyślany prezentować na boisku.

Miasto Poznań Budowa obiektów przemysłowychUrząd MarszałkowskiUsługi transportowe PoznańDrukarki PoznańPomarańczarnia CafeAgencja SimArtbbraunLoboProton - Stroje sportoweWSSQuayLOMSSpołem PoznańBar Marco Poznań