U17: Poznańskie derby dla MUKS-u

5 grudnia 2021

Juniorki trenera Krzysztofa Dobrowolskiego w derbach Poznania wysoko pokonują zespół Enea AZS Szkoła Gortata Poznań!

Muksiary zaczęły od mocnego uderzenia! Akademiczki dopiero w ostatnich sekundach pierwszej kwarty zdołały zdobyć pierwsze i jedyne 2 punkty w tej części meczu. W drugiej kwarcie duża rotacja w zespole MUKS-u, ale i na to zespół AZS nie bardzo umiał znaleźć rozwiązanie. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 43:5.
Po zmianie stron nadal w gazie były gospodynie, które wygrały wszystkie 4 kwarty i spokojnie dowiozły zwycięstwo do ostatniego gwizdka, mimo, że trener Dobrowolski wprowadzał coraz to nowe zadania do przećwiczenia w warunkach meczowych!

Był to ostatni mecz ligowy Juniorek w 2021 roku. Kolejne spotkanie 03.01.2021 zostanie rozegrane w Lesznie!

05-12-2021 14:30

MUKS Poznań - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 81:27
(29:2, 14:3, 24:13, 14:9)

Burzyńska 17, Przybylska 15, Jałocha 9, Sobańska 9, Antoniak 8, Begier 8, Szymanska P. 6, Nilsson 5, Szuba 2, Tomczak 2, Lepkowska 0, Sitek 0.,