U14: Straty zdominowały mecz

26 listopada 2022

Autor: Kamil Słowik

W sobotę 26.11.2022 Kadetki Młodsze rozegrały na wyjeździe mecz z Enea Basket Piła.

Muksiary rozpoczęły bardzo słabo. W pierwszej kwarcie zdobyły 5 punktów, przy 20 gospodyń. Druga kwarta trochę lepsza, ale też przegrana 25:12. Dopiero po przerwie nasze dziewczyny trochę ruszyły i wygrywając drugą połowę zdołały odrobić część strat, ale nie wystarczyło to do wygranej.

Przyczynkiem do porażki była niewątpliwie ogromna liczba strat, co nie pozwoliło nam nawiązać wyrównanej walki. Trzy nasze liderki zanotowały ich wspólnie, aż 30. Pokazuje to jak ciężko się grało naszym zawodniczkom w tym meczu.

26-11-2022 10:00

Enea Basket Piła - MUKS Poznań 73:55
(20:5, 25:12, 16:23, 12:15)

Cichocka 15, Hadryś 13, Roszczka 12, Mikołajczak 8, Rybak 4, Kostrzewska 2, Adamowicz 1, Jechorek 0, Kaczmarek 0, Komisarczyk 0, Wachowiak 0.

Miasto Poznań bbraunUsługi transportowe PoznańWSSProton - Stroje sportoweDrukarki PoznańAgencja SimArtQuayUrząd MarszałkowskiLOMSBar Marco PoznańLoboSpołem PoznańPomarańczarnia CafeBudowa obiektów przemysłowych