U15: MUKS II notuje kolejne zwycięstwo

14 listopada 2021

Autor: Grzegorz Dreszczyk

W niedzielę 14.11.2021 Kadetki B pod wodzą trenera Daniela Ciejki notują kolejne ligowe zwycięstwo.
Tym razem po wygranej na wyjeździe z zespołem Basket Team Suchy Las
Mecz miał dwa oblicza – w pierwszej połowie, zaangażowanie i charyzma wyglądały jak niedzielna pogoda, bardzo mgliście…. Można powiedzieć, że dziewczyny nie mogły znaleźć drogi 😉
reprymenda w przerwie meczu podziałała orzeźwiająco i w drugiej połowie Muksiary wzięły się w garść, a jak na placu boju pozostały tylko „small ball” (niskie i szybie) osiągając run 15-0 poznanianki wyszły na 16 pkt prowadzenie i nie oddały go do końca spotkania.

14-11-2021 10:00

Basket Team II Suchy Las - MUKS II Poznań 54:70
(12:10, 14:13, 18:22, 10:25)

Dreszczyk 17, Mroczek 14, Promińska A. 12, Melnyk 11, Held 8, Zygmanowska 6, Wojtkowiak 2, Baksalary 0, Czarnecka 0, Gretka 0, Jechorek J. 0.