U15: Pracowity weekend za Kadetkami

27 lutego 2022

Autor: Grzegorz Dreszczyk

Wyjazd do Koszalina MUKS I

W sobotę 26.02.2022 Kadetki MUKS I wyruszyły na mecz ligowy do Koszalina z KSKK.

Miał on dwa oblicza. Wspaniała 1 kwarta i ucieczka na 20 pkt (23:3), potem rozprężenie, poluzowanie bicepsów i mecz o wyrównanym poziomie. Dziewczyny były znużone długą poranną jazdą i atmosfera ta przeniosła się na parkiet. Ostatnia 4 kwarta przegrana 7:11, jednak ostatecznie zdecydowana wygrana, co nas bardzo cieszy, ale jak trenerka Iwona Jabłońska powiedziała „bez entuzjazmu”

26-02-2022 12:30

Klub Sportowy KSKK Koszalin - MUKS Poznań 41:60
(3:28, 9:15, 18:10, 11:7)

Semmler 15, Winkel 11, Bruczyńska 10, Brodziak 7, Mroczek 6, Zielińska 6, Melnyk 3, Dreszczyk 2, Czarnecka 0, Wojtkowiak 0

Domowy mecz MUKS II

W niedzielę 27.02.2022 Kadetki MUKS II podejmowały na własnym parkiecie zespół Rawia-Olimp Isosfera Rawicz.

Ten mecz dał minuty gry na parkiecie wszystkim zgłoszonym do meczu zawodniczkom. Była okazja sprawdzić się w boju i zaprezentować trenerom aktualną formę. Świetny mecz do przetestowania założeń taktyczno-snajperskich. Zaraz na początku 2 połowy udało odskoczyć się na 15 pkt po kryciu na całym i pracą w szybkich kontrach i zwycięstwo zostało dowiezione do ostatniego gwizdka

27-02-2022 12:30

MUKS II Poznań - Rawia-Olimp Isosfera Rawicz 57:39
(11:9, 19:10, 8:7, 19:13)

Semmler 11, Dreszczyk 8, Zielińska 8, Baksalary 6, Brodziak 6, Mroczek 6, Wojtkowiak 4, Czarnecka 2, Gretka 2, Melnyk 2, Urbaniak 2, Klemczak 0.

Miasto Poznań WSSProton - Stroje sportoweDrukarki PoznańSpołem PoznańbbraunLoboLOMSBar Marco PoznańUrząd MarszałkowskiQuayAgencja SimArtPomarańczarnia CafeBudowa obiektów przemysłowychUsługi transportowe Poznań