U13 Poznań: Trzecia kwarta do zapomnienia

25 listopada 2022

Autor: Kamil Słowik

W piątek 25.11.2022 Młodziczki Starsze z Poznania udały się na wyjazdowe spotkanie z UKS Moskawa Środa Wielkopolska.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana z większą ilością sytuacji po naszej stronie, ale wynik na tablicy remisowy 25:25. Po zmianie stron do głosu doszły gospodynie. Trzecia kwarta to katastrofa w wykonaniu naszych Muksiar. Przeciwniczki wykorzystywały wszystkie nasze błędy, a my w ataku nie potrafiliśmy nic skończyć. Ta część gry zakończyła się wynikiem 23:3 dla środzianek, co zadecydowało o końcowym rezultacie. W ostatniej kwarcie trenerzy swobodnie rotowali składami w swoich zespołach, a zawodniczki ze Środy, nieznacznie powiększyły przewagę nad poznaniankami.

25-11-2022 18:00

UKS Moskawa Środa Wlkp - MUKS Poznań 73:45
(7:11, 18:14, 23:3, 25:17)

Mikołajczak 6, Śmigaj 6, Wachowiak 6, Komisarczyk 5, Kubacha 5, Wachowska 5, Bury 3, Kaczmarek 3, Adamowicz 2, Roszczka 2, Świejkowska 2, Budych 0

Miasto Poznań Budowa obiektów przemysłowychLobobbraunBar Marco PoznańWSSUsługi transportowe PoznańPomarańczarnia CafeSpołem PoznańDrukarki PoznańAgencja SimArtLOMSProton - Stroje sportoweUrząd MarszałkowskiQuay