U13: Mecz o przetrwanie zakończony sukcesem

U13: Mecz o przetrwanie zakończony sukcesem

6 grudnia 2022

Autor: Kamil Słowik

We wtorek 06.12.2022 przyszło nam rozegrać rewanżowe spotkanie z UKS Moskawa Środa Wielkopolska.

Dziś zaczęliśmy ponownie mecz tak jak w Środzie. Mocna obrona z brakiem przełożenia na punkty. Znowu więcej przechwytów, mniej strat, a jednak to nie my wygrywaliśmy. Trzecia kwarta ponownie bardzo kiepska w ataku, ale w obronie dużo lepsza niż w Środzie. Dzięki temu była ciągle nadzieja, że możemy to odrobić.
Nieprzemyślane faule liderek Środy otworzyły nam małe okienko, w które dzisiaj nasze bardzo chętnie się władowały. Mocna obrona, nie bez błędów oczywiście, ale z dużym zaangażowaniem i sercem wojowniczek pozwoliła na wymuszanie wielu błędów rywalek. Do końca nie wiadomo było kto to wygra. Środzianki trzymały się dzielnie i same mimo niewielu akcji potrafiły je wykorzystywać.

Pierwsze zakończenie mimo posiadania się nie udało i mieliśmy dogrywkę. W niej dalej nasza przewaga w akcjach, ale w punktach remisowo.

Końcówka niczym z filmu. Nadia Kaczmarek weszła tylko na 4 sekundy. Jeden rzut, który uratował tak naprawdę nie tylko mecz ale i nasze nadzieje w lidze.

Mimo tylu kontuzji i urazów praktycznie co tydzień, dziś duch zespołu nie pozwolił się ugiąć naszym walczakom. Nie wszystkie zagrały, ale wszystkie dziś pokazały serducho i siłę.

Wielkie dzięki dla wszystkich kibiców dziś. Obie strony trzymały super atmosferę, ale końcówka zdecydowanie głośniej po naszej stronie 😉
 

BUZZER BEATER


Sponsorzy

Miasto Poznań Agencja SimArtQuayDrukarki PoznańUsługi transportowe PoznańPomarańczarnia CafeLoboProton - Stroje sportoweBar Marco PoznańUrząd MarszałkowskiWSSLOMSbbraunSpołem Poznań
MUKS Team

Partnerzy medialni

Radio Poznań TVP3 Poznań Nasz Głos Poznański http://sportowy-poznan.pl/

Obserwuj Nas!


Partnerzy


UM

pzkosz WZ

Kontakt


Klub


MUKS Poznań
Os. Tysiąclecia 43
61-255 Poznań
Telefon Dyrektor Biura 576-048-598 biuro@mukspoznan.pl

Hala

ul. Spychalskiego 36, 61-552 Poznań,
HALA B, GPS: 52.393916, 16.929253
NIP: 7781402888 REGON: 634384900

Polityka Prywatności | www

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy 2023