U12 Poznań I:  Dwa mecze Młodziczek Młodszych

U12 Poznań I: Dwa mecze Młodziczek Młodszych

30 maja 2022

Powoli dobiega koniec rozgrywek ligowych. Młodziczki Młodsze trenerki Alicji Jóźwiak rozegrały jedne z ostatnich meczów w tym sezonie.

W czwartek 26.05.2022 na wyjeździe przyszło zmierzyć się z zespołem ze Swarzędza, który zakończył się sporą przewagą gospodyń (38:82). Cieszy jednak fakt, że w drugiej połowie pojawiło się kilka ciekawych rozwiązań w ataku, jednak jak powiedziała trenerka “przed nami jeszcze dużo pracy, szczególnie nad elementami w obronie”.

26-05-2022 17:30

Lider Biofarm Swarzędz - MUKS Poznań 82:38
(25:6, 24:11, 19:10, 14:11)

Śmigaj 8, Wolna 7, Mikołajczak 5, Szczepańska 5, Budych 3, Bury 2, Kaczmarek 2, Kruszczyńska 2, Modrzycka 2, Roszczka 2, Kępska 0, Pęczak 0, Tórz.

Oficjalne statystyki [.pdf]

W niedzielę 29.05, tym razem na własnym parkiecie, drużyna u-12 zmierzyła się z zespołem z Opalenicy. Początek zupełnie nie poszedł po myśli Muksiar (na tablicy widniał wynik 6:21), jednak udało się zmniejszyć przewagę przyjezdnych do połowy. W drugiej części spotkania dziewczyny walczyły o każdą piłkę, podejmowały odważne decyzje w ataku, jednak to nie wystarczyło i ostatecznie to opaleniczanki wygrywają to spotkanie 58:59. Podziękowania dla dziewczyn za walkę do samego końca!!!

29-05-2022 16:00

MUKS Poznań - MKS OPALENICA 58:59
(12:21, 12:8, 13:21, 21:9)

Mikołajczak 21, Śmigaj 15, Roszczka 8, Tórz 4, Bury 2, Kaczmarek 2, Kępska 2, Kruszczyńska 2, Wolna 2, Budych 0, Matuszewska 0, Pęczak 0.

W tym sezonie zostało tylko do rozegrania mecz z zespołem z Gniezna u siebie (5.06.2022).

Miasto Poznań Proton - Stroje sportoweBudowa obiektów przemysłowychUsługi transportowe PoznańSpołem PoznańWSSUrząd MarszałkowskiPomarańczarnia CafebbraunBar Marco PoznańLoboDrukarki PoznańLOMSAgencja SimArtQuay