Muksowa Gwiazdka !

Muksowa Gwiazdka !

19 grudnia 2018

W biegu pomiędzy szkołą, treningami i meczami w ten grudniowy przedświąteczny okres znalazł się czas na spotkania gwiazdkowe!

Wszyscy razem

10.12.2018 w gościnnych progach Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego zebrała się cała społeczność MUKS Poznań (zabrakło kilku kadrowiczek naszych narodowych reprezentacji). Żaczki, Młodziczki Młodsze, Młodziczki Starsze, Kadetki, Juniorki i Seniorki, wraz z Zarządem, Sztabem Szkoleniowym i klubowymi działaczami. W sumie ok. 150 osób zasiadło wspólnie przy „wigilijnym” stole.

Zarząd podziękował wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie i dostarczane emocje sportowe. Życzył również odpoczynku w święta i nabrania sił na wyzwania jakie czekają w nowym 2019 roku.

Na zakończenie części oficjalnej Gwiazdor obdarował wszystkich drobnymi upominkami, a potem był czas na wspólne biesiadowanie przy stole pełnym słodkości.

Spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie #muksteam!

Fotorelacja Karol Głowacki

Opłatkowe spotkanie 1 ligi

17.12.2018 natomiast odbyła się Gwiazdka naszej pierwszoligowej drużyny. Oprócz Zarządu, sztabu szkoleniowego i zawodniczek wspólnie do „wieczerzy wigilijnej”, w siedzibie klubu, zasiedli niezawodni przyjaciele MUKS Poznań.

Spotkanie zaczęło się od wspólnego odśpiewania kolędy, a następnie były krótkie przemowy z podziękowaniami za miniony rok. Złożone zostały życzenia świąteczne i można było zasiąść do skosztowania tradycyjnego karpia, pierogów czy barszczu.

Wszystkie zawodniczki od Gwiazdora, którym był sklep internetowy psb lobo.pl, otrzymały świąteczne upominki. Zresztą każda z obecnych osób znalazła coś dla siebie pod klubową choinką.

Wieczór ten pozwolił na oderwanie się od codziennych obowiązków, rozmowę i wymianę poglądów. Poczuć można było przedsmak zbliżających się świąt!

Fotorelacja Roger Gorączniak


Sponsorzy

Miasto Poznań LoboBar Marco PoznańKawa PavinSpołem PoznańUsługi transportowe PoznańAgencja SimArtFizjoFit Michał WesołowskiProton - Stroje sportowe
MUKS Team

Partnerzy medialni

Radio Poznań TVP3 Poznań Nasz Głos Poznański koszykowkakobiet.pl

Obserwuj Nas!


Partnerzy


pzkosz

Kontakt


Klub


MUKS Poznań
Os. Tysiąclecia 43
61-255 Poznań
Telefon Dyrektor Biura 576-048-598 biuro@mukspoznan.pl

Hala

ul. Spychalskiego 36, 61-552 Poznań,
HALA B, GPS: 52.393916, 16.929253
NIP: 7781402888 REGON: 634384900

Polityka Prywatności | www

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy 2021